مجموعه خانه کامپیوتر از سال 1397 با هدف عرضه بهترین محصولات در زمینه کالاهای دیجیتال (سیستم‌های کامپیوتری، موبایل، لپ تاپ، ماشین‌های اداری، تجهیزات شبکه، دوربین و کنسول‌های بازی) و رفع نیاز هموطنان اقدام به ایجاد محیطی مطمئن با کادری مجرب به منظور ارائه سرویس و خدمات بهینه و تجربه خریدی لذت بخش شروع بکار کرده است و طی این سالها توانسته ایم با سر لوحه قرار دادن رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز و بهره گیری از پشتوانه ای قوی خدمات خود را همواره بهبود دهیم.
این مجموعه در سال 1400 متناسب با شرایط جامعه، برای گسترش خدمات خود و ارائه کالا با شرایط بهتر و آسانتر به هموطنان عزیز اقدام به راه اندازی وب سایت فروشگاهی با نام خانه کامپیوتر و بنشانی khaneh-computer.ir کرده است.

با توجه به باور این مجموعه بر رضایت و اعتماد شما مشتریان عزیز همواره از انتقاد و نقطه نظرات شما عزیزان مشتاقانه استقبال شده و در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی میگردد؛ به این منظور می توانید از راه های ارتباطی موجود در صفحه <<تماس با ما>> استفاده نمایید.

دوستان و همکارانی که قصد همکاری با این مجموعه را بمنظور ارائه خدمات بهتر به مردم شریف ایران دارند؛ با افتخار می توانیم از طریق درگاه های ارتباطی موجود در صفحه <<تماس با ما>> در خدمت شما عزیزان باشیم.